Екологічний стан Полтавщини

АЕЦ Агро-Екологічний Центр пропонує Вашій увазі інформаційний буклет “Екологічний стан Полтавщини” у якому представлена аналітична інформація про стан атмосферного повітря, водні ресурси, якість питних вод, земельні ресурси, відходи та рекреаційні ресурси Полтавщини.

Ви можете завантажити буклет у форматі PDF

Перша частина

Друга частина

Петиції Полтава. Громадський екопатруль для Полтавщини

Нещодавно у Полтаві з’явився новий інформаційний ресурс “ЗМІСТ”, де крім новин, аналітичних оглядів, є ще можливість збирати кошти на суспільно-важливі справи, та підписувати електронні петиції.

Петиції Полтава Екологія

Наприклад, є петиція про створення на Полтавщині громадського екологічного патруля. Він допомагатиме державним інспекторам ловити правопорушників та виховувати у полтавців звичку бережно ставитися до природи.

Джерело: ЗМІСТ Полтава

 

Екологічна бібліотека Полтавщини

Агро-Екологічний Центр нагадує про відновлення доступу до он-лайн версії Екологічної бібліотеки Полтавщини

Екологічна бібліотека Полтавщини

Екологічна бібліотека Полтавщини

Швидкісний доступ до локальної версії бібліотеки існує в Агро-Екологічному Центрі Полтавщини з 2009 року. Електронну екологічну бібліотеку Полтавщини планується удосконалити та поповнити новими матеріалами екологічної тематики.

Вхід до екологічної бібліотеки Полтавщини

Архівна версія сайту “Агро-екологічний Центр”

Архівна версія сайту “Агро-екологічний Центр” англійською та українською мовами доступна за посиланням AEC

Agro-Ecological_Center_Агро-Екологічний_Центр

Екологічний туризм та екскурсії у Полтаві

Полтавщина багата можливостями для екологічниго туризму. Цей вид туризму орієнтований на пізнання особливостей природи та культури. Подорожі в місця з порівняно недоторканою природою з метою, не порушуючи цілісності екосистем, одержати уявлення про природні й культурно-етнографічні особливості даної території, які створюють такі економічні умови, коли охорона природи стає вигідною місцевому населенню.

Зелений туризм на Полтавщині також має всі шанси стати одним з провідних напрямів у туристичній сфері України. На річках Ворскла, Дніпро, Псел можна порибалити і влаштувати пікнік. Або сходити на тихе грибне полювання.

Крім відпочинку на природі, Полтавщина приваблює своїм колоритом та визначними місцями. Насамперед це знамениті гоголівські місця –Гоголеве, Диканька, Великі Сорочинці, місто-курорт Миргород і столиця гончарства – Опішня. І, звичайно ж, красуня Полтава. Сьогодні це місто з прекрасними архітектурними пам’ятками, куди обов’язково треба поїхати на екскурсію. Організувати екскурсію або пасажирські перевезення в Полтаві до історичних чи екологічних пам’яток може компанія “ТрансТурСервіс”. Ви можете орендувати автобус, або мікроавтобус та домовитсь про супровід професійним екскурсоводом. Детальніше: transtours.com.ua

На Полтавщині зростає кількість садиб зеленого туризму. Крім чистого повітря, свіжих якісних продуктів і сільського колориту, господарі прагнуть здивувати туристів чимось незвичайним. Наприклад, оформленням в етностилі або тематичними заходами.

Екологічний фестиваль у Полтаві

Екологічний фестиваль ЧистоFest “Сади” відбудеться у Полтаві 25.04.2015

Екофест є заходом на якому Ви зможете відпочити, й дізнатися багато чого нового про екологію. Побачити цікаві штуки =) і звичайно ж посадити кущі та дерева в рамка всесівтньої акції “Дерева миру”.

chysto_fest2015

На території будуть працювати наступні майданчики:

  • Сцена – музика. Автентичний спів, бардівська пісня, ввечері етно дискотека і фаєршоу;
  • Вегетаріанська кулінарія – смачна пісна їжа, за благочинними внесками. РЕАЛЬНО смачно!
  • Фотозона фотографії в етно-хіппі стилі.
  • Екоярмарок – цікаві штуки)
  • Майданчик Street Workout – можливість позайматися самим і побачити виступ профі.

Серед учасників ЗУЧ – розіграш призів.

Майстер-класи- нове життя старих речей.

Павільйон Національного Екологічного Центру України – інформаційні стенди, сонячні панелі, саморобні колектори, кава-чай від сонця, велогенератор…

Де: Дендропарк

Початок: 25 квітня о 14:00

Экологическая маркировка Экобиз, Екатерина Барабицкая

Экологическая маркировка позволяет потребителю выбирать более качественную продукцию. ЧП «Экобиз» Полтава, директор Екатерина Барабицкая, проинформировали о достижениях своей компании по продвижению экологически сертифицированных косметических средств. «Успешное прохождение экологической сертификации продукции нашего производства позволило заявить об экологических преимуществах в рамках действующего законодательства и добавило дополнительные преимущества при участии в конкурсных торгах, проводимых оздоровительными учреждениями, и для выхода на новые для нас, зарубежные рынки».

ЧП “ЭКОБИЗ” первым в Полтаве и одним из первых в Украине получил право использовать украинский знак экологической маркировки «Зеленый журавлик». Это подтверждено сертификатом, выданным органом сертификации «Живая планета». Знак экологической маркировки позволяет определить косметические средства, которые имеют лучшие экологические характеристики.

Информация и отзывы о работе Экобиз Полтава ekobiz.info. Компания «Экобиз» уже много лет эксперт в производстве природных натуральных препаратов на основе магния.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Офіційна сільськогосподарська дорадча служба та Агро-екологічний Центр вітає усіх відвідувачів, партнерів та колег з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком та Різдвом!

з Новим роком та Різдвом Христовим вітає Дорадча служба Полтава

Європейська освіта. Навчання в Польщі

Європейська освіта, навчання у Польщі (м. Познань), практика Австрія, Швейцарія,Франція, Іспанія, Португалія, Італія, Греція, Кіпр та ін.

учеба в Польше работа заграницей

В рамках підписаної угоди між Полтавською державною аграрною академією (Україна) та Познанською академією готельного бізнесу та гастрономії Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu (Польща) передбачена можливість отримання українськими студентами ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ  ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА як на рівні ОКР- «БАКАЛАВР», так і на рівні ОКР- «МАГІСТР».

 Деталі про освіту в Польщі

Освіта закордоном Польща (pdf) (більше…)

Міжнародний проект дозволяє одержати три дипломи!

Міжнародний освітній проект між Полтавською державною аграрною академією та International university college (Болгарія) дозволяє одержати три дипломи.

освіта в Болгарії

 За довідками звертайтеся до приймальної комісії та міжнародного відділу ПДАА.

Приймальна комісія працює з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 16:00.

36003 м.Полтава-3, вул. Сковороди, 1/3.

e-mail: uo@pdaa.com.ua

Довідки за телефонами: 2-29-94, 2-28-39, +38 0532 2-86-86