Європейська освіта. Навчання в Польщі

Європейська освіта, навчання у Польщі (м. Познань), практика Австрія, Швейцарія,Франція, Іспанія, Португалія, Італія, Греція, Кіпр та ін.

учеба в Польше работа заграницей

В рамках підписаної угоди між Полтавською державною аграрною академією (Україна) та Познанською академією готельного бізнесу та гастрономії Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu (Польща) передбачена можливість отримання українськими студентами ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ  ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА як на рівні ОКР- «БАКАЛАВР», так і на рівні ОКР- «МАГІСТР».

 Деталі про освіту в Польщі

Освіта закордоном Польща (pdf)            Приймати участь у програмі отримання подвійних дипломів можуть студенти всіх спеціальностей ПДАА та студенти інституту післядипломної освіти та дорадництва ПДАА заочної форми навчання.

Навчання у польській академії відбувається на стаціонарній формі за спеціальністю «Менеджмент та маркетинг в готельно-туристичному бізнесі, гастрономії та рекреації».

Обов’язковою частиною навчального процесу у польській академії є щорічна виробнича практика студента на базі профільних підприємств та установ. Практику студенти проходять два рази на рік по 3-4 місяці в зимовий та літній сезони. Місце та вид практики студент обирає самостійно із запропонованих академією переліку базових підприємств та установ в таких країнах як: Австрія, Швейцарія,Франція, Іспанія, Португалія, Італія, Греція, Кіпр та ін.

Залишити коментар