Всесвітній день охорони навколишнього середовища

аец Агро-Екологічний Центр щиро вітає всіх відвідувачів з Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища. Бажаємо чистого повітря та прозорої джерельної води. Нехай Вам завжди дихається вільно і на повні груди.

Всесвітній день навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня, для Організації Об’єднаних Націй є одним з основних способів привернути увагу світової спільноти до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

Заснований у 1972 році Генеральною Асамблеєю ООН з нагоди початку роботи Стокгольмської конференції з проблем оточуючого людину середовища. Відповідно до іншої резолюції, прийнятої Генеральною Асамблеєю тоді ж, була створена Програма ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).

Святкування цього Дня розраховано на те, щоб привнести людський чинник в питання охорони навколишнього середовища; дати народам світу можливість активно сприяти стійкому і справедливому розвитку; сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громада.

Рекомендуємо до перегляду фільм “Дім -побачення з планетою”

Офіційний сайт: www.home-2009.com

Оригінальна назва: Home: A Stunning Visual Portrayal of Earth
Випущено: Франція
Рік виходу: 2009
Режисер: Ян Артус Бертранд
Продюсери: Люк Бессон, Вім Вандерс

Про фільм:
HOME – це результат спільної творчості двох метрів сучасного мистецтва – всесвітньо відомого фотографа дикої природи Янна Артюса-Бертрана і культового режисера Люка Бессона. HOME – це півтора роки зйомок більш ніж в 60 країнах світу, це найкрасивіші куточки планети, яким загрожує знищення. HOME – це візуальний шедевр, це позитивний шок, фільм – відкриття.

У одному зі своїх інтерв’ю Янн Артюс-Бертран повідомив про те, що найсильнішою по емоційній дії фотографією для нього стала фотографія нашої планети, зроблена з космосу. «Дивлячись на землю з космосу, ти розумієш, що все на нашому світі взаємозв’язано, що всі ми, незалежно від того, на якому континенті ми живемо, і в якому місті, всі ми – брати і сестри. Земля – наш спільний будинок, який ми повинні оберігати і про яке повинні піклуватися».

Народженню фільму HOME передували 15 років роботи, протягом яких було створено 500 000 фотографій, збережених в більш ніж 100 країнах світу, продано 3 мільйони книг, проведено 100 безкоштовних open-air виставок з більш ніж 100 мільйонами відвідувачів, знято 4 документальні фільму з глядацькою аудиторією 5 мільйонів чоловік.

Фільм Дім демонструє нам красу планети і наслідку руйнувань, нанесених діяльністю людини. Шрами, що не гояться, нанесені Землі промисловими виробництвами, наслідку воєн, екологічних катастроф, розкривають глядачеві реальну ситуацію на планеті.

Ключова мета фільму Дім – продемонструвати красу нашої планети, нашого спільного будинку, і підкреслити важливість турботи про неї. Фільм покликаний сформувати нове бачення людини – все на цьому світі взаємозв’язано, і завдання кожного з нас зберегти природу і зберегти життя на всій планеті Земля.

Фільм HOME запрошує нас на мить зупинитися, щоб пильніше розгледіти нашу планету, зрозуміти її і усвідомити те, яким чином ми обходимося з її красою і з її багатством. HOME допоможе нам переглянути наші стосунки з нашою планетою.

Переклад: Російський професійний (одноголосий)
Тривалість: 1:29:33

Залишити коментар